... czasami trzeba odpocząć, by później osiągnąć wielki wspólny sukces ...

Jak odpoczywają ludzie wielkoformatowej agencji reklamowej KONTUR?

 

Urlop to nie zawsze dwa tygodnie spędzone na plaży. Czasami to sobotnio-niedzielna wycieczka nad jeziora, lub wręcz popołudniowy sprint do lasu połączony z grilowaniem. Generalnie uważamy, że dla dobra ludzi i firmy, każdy z nas, musi raz na rok, na conajmniej dwa tygodnie (ciągłe) mieć zakaz wstępu do firmy i przeznaczyć je (te 14 dni) na wypoczynek.

Czy będzie on "czynny", czy "bierny" to już sprawa indywidualna. Najważniejsze by się zrelaksować i nabrać sił do pracy i podejmować nowe wyzwania. Jeżeli uda nam się podczas tego wypoczynku zobaczyć coś fajnego, godnego polecenia to pochwalimy się tym, w tym miejscu. Zapraszamy, odwiedzajcie nas serwis co jakiś czas, mamy nadzieje, że będzie warto, będzie warto!

  • Wycieczka do Doliny Chochołowskiej w poszukiwaniu krokusów, na przywitanie wiosny.
krokusy na Polanie Chochołowskiej panorama

Są miejsca, w których trzeba być w konkretnym czasie. Są czasy, w których trzeba być w konkretnym miejscu. Jedną z takich koniunkcji jest początek wiosny w Dolinie Chochołowskiej. Najładniejsza jest Polana Chochołowska jak kwitną na niej krokusy. Nigdzie tak całościowo nie można poczuć początku wiosny, jak w jeszcze lekko ośnieżonych górach, patrząc na ląki pokryte krokusami.

więcej...

  • Kilka narciarskich mroźnych dni na obficie opsypanym śniegiem Kasprowym Wierchu.
Hala Gąsienicowa, kolejka na Kasprowy Wierch, Hala Goryczkowa

Co roku od początku stycznia oglądam prognozy pogody i wyczekuję na obietnice kilku słonecznych dni na południu Polski. Pakuję narty i jadę do Zakopanego. To tylko krok od Kasprowego!

więcej...

Wykonanie strony