... bardzo prosimy o pytania będziemy sukcesywnie odpowiadali ...

Często zadawane pytania do serwisu wielkoformatowej agencji reklamowej KONTUR:

 

 • Dla Kogo przeznaczony jest ten serwis?

Serwis przeznaczony jest dla wszystkich, którzy będą chcięli z niego skorzystać. Zgromadzony pokaźny zasób wiedzy o reklamie, promocji, poligrafi powinien pomóc zamówić wykonanie usług w naszej firmie, dla pomyślności Firmy Zamawiającego. Dopełnimy wszelkiej staranności by zgromadzone informacje były stale aktualizowane. Proszę tu zaglądać co jakiś czas.

 • Czy działalność agencji reklamowej Kontur jest ograniczona terytorialnie?

Nie. Siedzibą firmy jest Warszawa, ale nasi Klienci "rozsiani są po całej Polsce", a nawet powiem więcej: po całej Europie. W dobie szybkich łączy internetowych, wszędobylskich firm kurierskich i przelewów elektronicznych, sprzedajemy i kupujemy usługi i towary nie bacząc na ograniczenia terytorialne.

 • Czy jest minimalna kwota jaką Klient musi przeznaczyć na zakup Waszych usług?

Nie. Uważamy, że każdy Klient jest dobry, a każde zlecenie to nowe wyzwanie. Jesteśmy profesjonalistami i optymistami, wiemy, że za małym zleceniem może pójść większe. Nowy Klient, który teraz zaczyna, urośnie i będzie dalej korzystał z naszych usług.

 • Czy dojeżdżacie do Klienta?

Dojeżdżamy. Jeżeli jest to Warszawa i okolice, nie ma problemu, jeżeli dalej to bywa różnie, ale zawsze można się porozumieć. W dobie szybkiego internetu i przesyłek kurierskich można pokonać każdą odległość. Warunki zlecenia można ustalić telefonicznie, potwierdzić używając poczty elektronicznej, a towar dowieziemy my lub kurier. Jesteśmy elastychni, "frontem do Klienta".

 • Jakie formy płatności stosujecie?

Generalnie preferujemy płatność przelewem. W przypadku stałych Klientów jest to przelew z odroczonym - lekko - terminem płatności. Nowych Klientów zawsze dażymy zaufaniem, ale życie bywa różne i przy większych kwotach wymagamy zaliczki. Co to znaczy "większa kwota", to uzgodnimy przy konkretnym zamówieniu. Generalnie możemy stwierdzić, że zawsze staramy się porozumieć.

 • Czy startujecie w przetargach?
 • Tak. Chętnie, ale tylko w przypadku równych, z góry określonych i czytelnych warunków jednakowych dla wszystkich startujących. Jeżeli chcą nas Państwo zaprosić do przetargu to będzie nam bardzo miło, bardzo prosimy.

 • Jak zadać pytanie?
 • Najlepiej wysłać e-mail na adres podany w zakładce Kontakt.

  Wykonanie strony